3 powody, dla których warto wziąć udział w targach wnętrzarskich

3 powody, dla których warto wziąć udział w targach wnętrzarskich

Wydarzenia branżowe gromadzące specjalistów związanych z sektorem wyposażenia wnętrz cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Jeśli przed Tobą etap urządzania mieszkania, zachęcamy Cię do udziału w targach wnętrzarskich! W jednym miejscu poznasz oferty wielu firm związanych z tą branżą – zobaczysz meble do salonu i sypialni, wyposażenie kuchni i łazienek oraz poznasz ekspertów zajmujących się wykończeniem mieszkań. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać się na taką imprezę!

Spis treści

Planujesz wyposażenie do nowego mieszkania?

Etap urządzania nowego lokum to wydarzenie, któremu towarzyszą pozytywne emocje. Jednak wraz z radością pojawia się niepewność dotycząca tego, jak wyposażyć mieszkanie. Niektórzy inwestorzy decydują się, aby samodzielnie planować i realizować kolejne zadania, a inni korzystają z pomocy profesjonalistów. Niezależnie od tego, które rozwiązanie Ty wybierzesz, zastanów się, jaki styl Ci odpowiada i gdzie szukać inspiracji.

Kopalnią pomysłów jest Internet. Na stronach sklepów meblowych znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań i interesujących pomysłów. Nieocenionym źródłem inspiracji są social media, gdzie użytkownicy dzielą się z innymi wnętrzami swoich domów. Jeśli zależy Ci, aby zobaczyć konkretne rozwiązania, móc dotknąć materiałów i porozmawiać z ekspertami – odwiedź sklepy oferujące meble i inne elementy wykończenia albo wybierz się na targi wnętrzarskie. Wydarzeniem, które szczególnie polecamy, są targi Warsaw Home & Contract. 

Sprawdź, dlaczego warto udać się na targi

Wydarzenie branżowe to doskonały moment, aby porozmawiać z:

  • producentami mebli i innego wyposażenia, 
  • ekspertami zajmującymi się planowaniem aranżacji,
  • fachowcami od realizacji projektów,
  • dekoratorami, dzięki którym Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru.

W jednym miejscu możesz zobaczyć aktualne trendy i dowiedzieć się, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Porównasz oferty różnych architektów i projektantów wnętrz, ale i producentów mebli, akcesoriów, czy przedstawicieli hurtowni i składów budowlanych. W targach wnętrzarskich uczestniczą także glazurnicy, monterzy oraz realizatorzy wykończeń „pod klucz”. Nawiążesz nowe kontakty, dzięki którym proces urządzania mieszkania przebiegnie sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Niezależnie od tego, na jakim etapie realizacji swojego planu jesteś – warto wziąć udział w takim wydarzeniu branżowym!

Zainspirujesz się nowościami i poznasz aktualne trendy

Marzysz o modnych rozwiązaniach w swoim domu? Wybierz się na targi wnętrzarskie, gdzie poznasz najnowsze rozwiązania z zakresu smart home. Dowiesz się także, jakie kolory wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Zobaczysz wiele świeżych pomysłów, dzięki którym stworzysz wyjątkowe wnętrze dopasowane do własnych potrzeb. Wystawcy zaprezentują Ci modne, ale i funkcjonalne wyposażenie wnętrz. Dzięki wizycie na imprezie branżowej będziesz mieć świadomość, jakie są obecne trendy!

udzial-w-targach

Wypróbujesz meble, struktury, materiały

Szukasz inspiracji na stronach internetowych? Zanim zdecydujesz się na konkretne podłogi, tapety na ściany, czy meble do mieszkania, dobrze byłoby zobaczyć je na żywo. Spacer pomiędzy stoiskami to doskonała szansa, aby dotknąć i przetestować konkretne materiały i struktury. Łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję, gdy zobaczysz nasycenie kolorów i teksturę interesujących Cię elementów. Sprawdzisz, jak Twoje inspiracje z sieci prezentują się w rzeczywistości. Oglądając meble, koniecznie je wypróbuj! Usiądź w wymarzonym fotelu, sprawdź, czy krzesła do jadalni są wygodne, a także wypróbuj materac do spania. 

Poznasz wiele ciekawych osób z branży

Targi wnętrzarskie to idealna szansa, aby poznać profesjonalistów działających w tej branży. Możesz dowiedzieć się, jaki zakres współpracy oferują różni architekci, projektanci, producenci, czy realizatorzy poszczególnych etapów wykończenia mieszkania. Poznasz ekspertów technicznych, którzy zaprezentują Ci innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie, dzięki którym urządzanie mieszkania przebiegnie sprawniej i z lepszym efektem. Możesz przede wszystkim dowiedzieć się wielu ciekawostek i wymienić doświadczenia ze specjalistami związanymi z sektorem wyposażenia wnętrz, a nawet nawiązać relacje biznesowe.

W Gusma Home oferujemy meble najwyższej jakości

Specjaliści z Gusma Home chętnie uczestniczą w targach wnętrzarskich w Polsce i na świecie. Co roku pojawiamy się na cenionych przez nas targach Warsaw Home & Contract. Jednocześnie pamiętaj, że masz do dyspozycji inną możliwość, aby przetestować konkretne rozwiązania i sprawdzić meble. Koniecznie odwiedź salon Gusma Home w Poznaniu!